Jałowiec - Juniperus

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jałowiec płożący 'Andorra Variegata' - Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata'
Cena: 18,00 zł
Jałowiec płożący 'Andorra Variegata' - Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata' Niski krzew, z promieniście rozchodzącymi się pędami, dorastający do ok 0,5 m wys. i 1,5-2 m szer. Igły zielonkawoniebieskie z licznymi kremowymi przebarwieniami, jesienią i zimą purpurowo-fioletowe. Lubi stanowiska słoneczne. Nie ma specjalnych wymagań c
Jałowiec płożący 'Blue Chip' - Juniperus horizontalis 'Blue Chip'
Cena: 18,00 zł
Jałowiec płożący 'Blue Chip' - Juniperus horizontalis 'Blue Chip' Odmiana płożąca, której pędy skierowane są ukośnie do góry. Ulistnienie, składające się z krótkich igiełek na starych i łusek na młodych pędach, srebrzystoniebieskie, zimą przybiera odcień śliwkowy. Starsze okazy osiągają ok. 2,5-3m średnicy.
Jałowiec płożący 'Blue Forest' - Juniperus horizontalis 'Blue Forest'
Cena: 20,00 zł
Jałowiec płożący 'Blue Forest' - Juniperus horizontalis 'Blue Forest' Płożąca odmiana o zwartym pokroju i wzniesionych gałązkach. Dorasta do 0,5 m wys. Igły niebieskie. Ma małe wymagania glebowe. Polecana na skalniaki, do małych ogrodów.
Jałowiec płożący 'Glacier' - Juniperus horizontalis 'Glacier'
Cena: 18,00 zł
Jałowiec płożący 'Glacier' - Juniperus horizontalis 'Glacier' Płożąca odmiana o powolnym wzroście, dorastająca po 10 latach do 0,1 m wys. Pędy wałeczkowate, stalowoniebieskie. Ma małe wymagania glebowe. Stosowana jest jako roślina okrywowa, do ogrodów skalnych i pojemników.
Jałowiec płożący 'Golden Carpet' - Juniperus horizontalis 'Golden Carpet'
Cena: 18,00 zł
Jałowiec płożący 'Golden Carpet' - Juniperus horizontalis 'Golden Carpet' Odmiana rośnie prawie całkowicie płasko. Dorasta do 15cm wys. i 1,5m szer. Wyróżnia się intensywnie żółtym zabarwieniem. Stosowana na skalniaki i nasłonecznione zbocza. Mało wymagający co do gleby. Wytrzymały na niskie temperatury i suszę. Świetna roślina
Jałowiec płożący 'Ice Blue' - Juniperus horizontalis 'Ice Blue'
Cena: 25,00 zł
Jałowiec płożący 'Ice Blue' - Juniperus horizontalis 'Ice Blue' Niska, ścieląca się po ziemi odmiana o niebiesko-srebrzystym zabarwieniu igieł. Dorasta do 20cm wys. i 1-1,5m szer. Preferuje stanowiska słoneczne, nie ma specjalnych wymagań co do gleby. Polecana do ogrodów skalnych, jako roślina okrywowa, nadaje się do
Jałowiec płożący 'Limeglow' - Juniperus horizontalis 'Limeglow'
Cena: 20,00 zł
Jałowiec płożący 'Limeglow' - Juniperus horizontalis 'Limeglow' Szeroki, zwarty krzew, dorastający do ok. 0,4 m wysokości i 1,2 m średnicy. Igły latem są intensywnie złoto-żółte, zima brązowo-żółte. Małe wymagania glebowe. Preferuje stanowisko słoneczne. Polecana do ogrodów skalnych, przydomowych i na wrzosowiska.
Jałowiec płożący 'Prince of Wales' - Juniperus horizontalis 'Prince of Wales'
Cena: 18,00 zł
Jałowiec płożący 'Prince of Wales' - Juniperus horizontalis 'Prince of Wales' Niska odmiana o pokroju płożącym i wolnym wzroście, dorastający do 1,5 m średnicy i 15 cm wysokości, przyrastający rocznie ok. 10 cm. Igłystalowo-niebieskie, zimą czerwone. Małe wymagania glebowe. Nadaje się jako roślina okrywowa.
Click Shop | Hosting home.pl