Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jałowiec - Juniperus

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jałowiec płożący 'Andorra Variegata' - Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata'
Jałowiec płożący 'Andorra Variegata' - Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata' Niski krzew, z promieniście rozchodzącymi się pędami, dorastający do ok 0,5 m wys. i 1,5-2 m szer. Igły zielonkawoniebieskie z licznymi kremowymi przebarwieniami, jesienią i zimą purpurowo-fioletowe. Lubi stanowiska słoneczne. Nie ma specjalnych wymagań c
Jałowiec płożący 'Blue Chip' - Juniperus horizontalis 'Blue Chip'
Jałowiec płożący 'Blue Chip' - Juniperus horizontalis 'Blue Chip' Odmiana płożąca, której pędy skierowane są ukośnie do góry. Ulistnienie, składające się z krótkich igiełek na starych i łusek na młodych pędach, srebrzystoniebieskie, zimą przybiera odcień śliwkowy. Starsze okazy osiągają ok. 2,5-3m średnicy.
Jałowiec płożący 'Glacier' - Juniperus horizontalis 'Glacier'
Jałowiec płożący 'Glacier' - Juniperus horizontalis 'Glacier' Płożąca odmiana o powolnym wzroście, dorastająca po 10 latach do 0,1 m wys. Pędy wałeczkowate, stalowoniebieskie. Ma małe wymagania glebowe. Stosowana jest jako roślina okrywowa, do ogrodów skalnych i pojemników.
Jałowiec płożący 'Golden Carpet' - Juniperus horizontalis 'Golden Carpet'
Jałowiec płożący 'Golden Carpet' - Juniperus horizontalis 'Golden Carpet' Odmiana rośnie prawie całkowicie płasko. Dorasta do 15cm wys. i 1,5m szer. Wyróżnia się intensywnie żółtym zabarwieniem. Stosowana na skalniaki i nasłonecznione zbocza. Mało wymagający co do gleby. Wytrzymały na niskie temperatury i suszę. Świetna roślina
Jałowiec płożący 'Ice Blue' - Juniperus horizontalis 'Ice Blue'
Jałowiec płożący 'Ice Blue' - Juniperus horizontalis 'Ice Blue' Niska, ścieląca się po ziemi odmiana o niebiesko-srebrzystym zabarwieniu igieł. Dorasta do 20cm wys. i 1-1,5m szer. Preferuje stanowiska słoneczne, nie ma specjalnych wymagań co do gleby. Polecana do ogrodów skalnych, jako roślina okrywowa, nadaje się do
Jałowiec płożący 'Limeglow' - Juniperus horizontalis 'Limeglow'
Jałowiec płożący 'Limeglow' - Juniperus horizontalis 'Limeglow' Szeroki, zwarty krzew, dorastający do ok. 0,4 m wysokości i 1,2 m średnicy. Igły latem są intensywnie złoto-żółte, zima brązowo-żółte. Małe wymagania glebowe. Preferuje stanowisko słoneczne. Polecana do ogrodów skalnych, przydomowych i na wrzosowiska.
Jałowiec płożący 'Prince of Wales' - Juniperus horizontalis 'Prince of Wales'
Jałowiec płożący 'Prince of Wales' - Juniperus horizontalis 'Prince of Wales' Niska odmiana o pokroju płożącym i wolnym wzroście, dorastający do 1,5 m średnicy i 15 cm wysokości, przyrastający rocznie ok. 10 cm. Igłystalowo-niebieskie, zimą czerwone. Małe wymagania glebowe. Nadaje się jako roślina okrywowa.
Jałowiec płożący 'Wiltonii' - Juniperus horizontalis 'Wiltonii'
Jałowiec płożący 'Wiltonii' - Juniperus horizontalis 'Wiltonii' Odmiana niskopłożąca, wysokości do 15 cm i szerokości do 200 cm, bardzo wolno rosnąca. Igły niebieskozielone. Małe wymagania glebowe, preferuje gleby piaszczysto-gliniaste. Polecana na skalniaki, skarpy, wrzosowiska. Doskonała jako roślina okrywowa.
Jałowiec płożący Golden Carpet
Jałowiec płożący Golden Carpet
 
Jałowiec płożący Golden Carpet
Juniperus horizontalis Golden Carpet
 
 
Jałowiec szczepiony na pniu wysokości 80cm
Click Shop | Hosting home.pl